Oferta

Zapraszamy Państwa do sali bankietowej „ Jaśmin”, położonej 12 km od centrum Warszawy. Doskonałe położenie, dobry dojazd oraz unikatowe wnętrze zdobione obrazami i dodatkami z dalekiego wschodu, zapewnią Państwu eleganckie i wyjątkowe przyjęcie weselne, bankiet, chrzciny czy komunie.

Dysponujemy salą na 200 osób, wyposażoną w klimatyzację oraz niezbędny sprzęt do organizacji imprezy. Dużym atutem naszego miejsca jest iluminacja świetlna podkreślająca charakter imprezy. Posiadamy miejsca parkingowe, ogródek letni, profesjonalną obsługę a dla Nowożeńców przewidzieliśmy dodatkowo apartament w liczony w cenę. Do dyspozycji również miejsca noclegowe.

Naszą silna pozycję zawdzięczamy wybornej kuchni. Zespół kucharzy i kelnerów zadba o to aby gości skosztowali wyśmienite dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. Indywidualne podejście do każdej imprezy sprawia że każde przyjęcie jest niepowtarzalne, dostosowane do charakteru oraz indywidualnych życzeń Państwa gości.

Nasze menu takie jak polędwiczki wieprzowe pieczone w bekonie z sosem borowikowym, serwowane z kluseczkami, filet z sandacza w klarowanym maśle w asyście jaśminowego ryżu i puree z marchewki podany po domowym rosole lub zalewajce leśnej z łazankami, zaspokoi największy apetyt. Wszystko uzupełnione półmiskami mięs pieczonych, ryb wędzonych i w galarecie, wybornych sałat i przekąsek koktajlowych elegancko podanych, dopełni wyjątkowy wieczór. Każde menu możemy dostosować do indywidualnych preferencji i gustu.

By uatrakcyjnić przyjęcie, możecie Państwo skorzystać z przaśnego stołu, zamówić płonącą szynkę lub pieczone prosię, fontannę czekoladową czy pokaz barmański. Każda uroczystość na naszej sali to gwarancja udanej zabawy dopełnionej wyśmienitym menu.