Restauracja Jaśmin

Z przyjemnością prezentujemy Państwu restaurację mieszczącą się na sali weselnej Jaśmin. 

Restauracja oraz Sala Bankietowa Jaśmin to miejsce łączące smaczną Polską kuchnię oraz przyjemny, ciepły klimat. Wydzielona część całego obiektu przeznaczona na restaurację jest odpowiedzią na chęć częstych wizyt okolicznych sąsiadów, ludzi wracających z pracy po ciężkim dniu, czy osób które już zasmakowały w naszej kuchni. Kameralna sala, świeża zieleń i klimatyczne dodatki stworzyły to przyjemne miejsce. Aura z rozpalonego kominka może być dobrą receptą na niejeden jesienno- zimowy wieczór. Restauracja serwuje tradycyjne domowe potrawy kuchni narodowej z lekką nutką nowoczesności. W naszej karcie każdy znajdzie coś co przypadnie mu do gustu i stanie się ulubionym daniem w jadłospisie.

Zajmujemy się również kompleksowym przygotowaniem wesel, balów okazjonalnych czy przyjęć okolicznościowych takich jak urodziny, rocznice, studniówki, komunie, konsolacje czy spotkania firmowe. Indywidualne podejście do klienta pozwala nam maksymalnie dopasować się do oczekiwań gości korzystających z naszego lokalu. Doradzamy, pomagamy z wystrojem, jesteśmy otwarci na to czego sobie Państwo zażyczą. Zmienna kolorystyka oświetlenia oraz dodatków na sali takich jak kokardy na krzesła oraz serwetki i dodatki na stołach świadczą o tym jak bardzo jesteśmy uniwersalni i elastyczni.

To tylko kilka zdań opisujących nasze miejsce. Wciąż zmieniamy się dla Was, wprowadzając zmiany w wystroju czy dobierając Wasze ulubione potrawy. Poczujcie magię i aurę Sali Jaśmin.

Serdecznie zapraszamy.